Укладання тротуарної плитки, бордюрів, водостоків в м. Дніпро і області в найкоротші терміни за доступними цінами від компанії-виробника з багаторічним досвідом роботи в даній сфері. Гарантія якості матеріалів. Доставка. Консультація за телефонами: (056) 373-25-74, (067) 623-23-23

ТОВ "Будкомфорт-Дніпро" виробляє повний цикл робіт з укладання тротуарної плитки. Багаторічний досвід наших фахівців дозволяє виконувати роботи на найвищому рівні, враховуючи всі особливості рельєфу і умови подальшої експлуатації тротуарного покриття. Наші клієнти не витрачають час на підбір якісних матеріалів за мінімальною ціною і організацію їх недорогий доставки - все це ми беремо на себе, гарантуючи якість всіх матеріалів і своєчасну їх доставку на об'єкт.

Але, якщо Ви все-таки зважилися взятися самостійно за укладання тротуарної плитки, ми, на правах професіонала з багаторічним досвідом роботи в даній сфері, розповімо, як це зробити правильно.

Трохи про укладання тротуарної плитки своїми руками.

Перед злочином до роботи, природно, спочатку потрібно запастися всім необхідним для проведення даного заходу. Отже, Вам знадобитися: тротуарна плитка (з невеликим запасом, на випадок шлюбу, або пошкоджень її в процесі укладання), пісок, бордюр, цемент, міцна нитка, кілочки, молоток гумовий (киянка), молоток звичайний, лопата, рівень, трамбування, відра, кельму, віник, болгарка, тачка, довге правило, дві сталеві труби. Після того, як Ви запаслися усім необхідним, приступаємо до процедури укладання тротуарної плитки.

Спочатку потрібно визначити яким чином буде відбуватися відведення води.

1. Визначаємо нахил майданчика (найкраще зробити його в сторону вулиці) - який необхідний для того, щоб дощова або тала вода не затримувалися у дворі і плитці. Якщо Ви пішли нашої поради і вибрали ухил в бік вулиці, то приймаємо її за нульову точку.

2. Уздовж нульової лінії забиваємо металеві кілочки і натягуємо міцну нитку, перевіривши її горизонтальність рівнем.

3. До одного з кілочків прив'язуємо ще одну нитку і натягуємо її перпендикулярно до вже наявної нитці, а вільний кінець другої нитки прив'язуємо до ще одного вбитого кілочка, але на кілька градусів вище нульової лінії.

4. Тепер до останнього забитому кілочка прив'язуємо ще одну нитку на одному рівні з попередньою так, щоб можна було протягнути її паралельно нульової лінії. Вільний кінець прив'язуємо до четвертого кілочка.

5. З'єднуємо ниткою перший і останній кілочок, щоб вийшов прямокутник, який, згодом, буде покладений.

6. За допомогою кілочків і нитки поділяємо майданчик на смуги (роблячи смуги на кілька 10-ков сантиметрів вже Вашого правила перпендикулярно нульової лінії).

7. Вирівнюємо площадку: там, де нитка занадто близько знаходиться до землі, знімаємо грунт, де є великі ями - підсипає їх. Зазор між грунтом і ниткою має дорівнювати, приблизно товщині двох плиток.

8. Утрамбовуємо ділянку за допомогою трамбування.

9. По периметру викопуємо траншею для установки бордюру.

10. Після цього засипаємо майданчик піском на товщину 50-70 мм, після чого вирівнюємо його за допомогою бруска або рейки.

11. Наступний шар буде складатися з суміші піску та цементу в співвідношенні, приблизно 4: 1 відповідно. Засипаємо отриману суміш на поверхню майданчика і розрівнюємо на товщину 30-40 мм. Утрамбовуємо.

Бажано, щоб пісок був трохи вологий, ось чому ми радимо робити укладання плитки в осінньо-весняний період з досить вологим повітрям.

Ретельна підготовка підстави - виключає її просідання!

12. Підготуйте плитку - перегляньте її на предмет дефектів. Викладання першого ряду починайте від бордюру в напрямку від себе, щоб не порушити підготовлену поверхню.

13. утрамбовиванія покладеної плитки виробляємо за допомогою киянки. У разі нерівностей майданчика (люки, труби, клумби ...) плитку можна підрізати болгаркою, попередньо накресливши необхідну лінію. Остаточну підгонку і підрізування, в основному, виробляють в кінці робіт.

14. Після проведення робіт укладання тротуарної плитки - перевіряємо її на наявність нерівностей, які необхідно усунути (утрамбовуємо або підсипає суміш).

15. промітати плитку і засипаємо шви піском, змітаємо надлишки.

16. Встановлюємо бордюри в підготовлені траншеї закріпивши їх густим розчином цементу.

Робота завершена.

 

 

 

Потрібна консультація фахівців?

Нашими послугами користуються підрядні організації та приватні особи.