Улаштування рулонного газону 

При благоустрої дворів стали використовуватися рулонні газони. Красиві ділянки з багатим трав'яним покривом яскраво-зеленого кольору здобули неймовірну популярність і стали основою сучасного ландшафтного дизайну. ТОВ "Будкомфорт-Дніпро" пропонує купити невибагливий у догляді рулонний газон, виращенний із кращого насіння і підходить для будь-якої території. Вартість рулонного газону залежить від його якості і призначення.

Газон біля будинку, чи на дачній ділянці, це щось складніше, ніж просто зелена трава. Укладання рулонного газону - завдання, яку краще доручати спеціалістам. Вони забезпечать естетичність покриття, приживлюваність трави на різних типах рельєфу та ґрунту. Також не менш важливо, щоб газон гармоніював з ландшафтним дизайном і рослинами на території. 

Хочете, щоб територія біля будинку виглядала красиво і респектабельно? Звертайтеся!  Ми якісно виконаємо озеленення всіх видів ділянок. 

ТОВ "Будкомфорт-Дніпро" пропонує купити різні види рулонних газонів

Універсальний  рулонний газон здатний витримувати серйозні навантаження, невибагливий у догляді.
Спортивний газон - має підвищену стійкість проти витоптування, поєднує в собі кілька видів газонних трав.
Тіньовитривалий газон - розміщується на тінистих ділянках.

Продаж і укладання газону в рулонах від компанії Будкомфорт -Дніпро

Компанія ТОВ "Будкомфорт-Дніпро" надає послуги: 

 • продажу газону в рулонах;
 • підготовка грунту до укладання газону;
 • улаштування газонної трави в рулонах і подальший догляд.
 • продаж та монтаж системи автоматичного поливу

Ми виконуємо всі роботи під ключ, економимо час, гроші і сили замовника. Вам не доведеться витрачати час на підбір трави, посів газону та інші роботи. 

Рулонний газон

Це найперспективніший і швидкий спосіб створити красу на земельній ділянці. «Зелений килим» допоможе сформувати сприятливий мікроклімат і очистить повітря від домішок пилу, газів і важких металів. Майданчик з акуратно висадженої травою стане ідеальним місцем для відпочинку і дитячих ігор. Компанія "Будкомфорт-Дніпро" здійснюєт не тільки продаж та укладання рулонних газонів, але й надає різні послуги. Наші ціни цілком доступні для широкого кола клієнтів.

Рулонні газони можна класти, починаючи з ранньої весни і до пізньої осені. Застосувавши індивідуальний підхід до кожного клієнта, ми якісно і оперативно виконаємо необхідні роботи. Запропонована нами трава в рулонах не вимагає спеціального догляду і має особливість приживатися в будь-яких умовах.

Хочете щодня споглядати мальовничу галявину біля будинку? Зв'яжіться з нами і ми за мінімальну кількість часу доставимо траву в рулонах і акуратно укладемо її. Вже через кілька днів ви зможете насолоджуватися дивовижним видом з вікна свого будинку. Ціна рулонного газону залежить від його виду, а вартість работі від обсягів, місця розташування об'ектаі індивідуальних побажань клієнта.

Різновиди газонів в залежності від призначення

Газон - штучний дерновий покрив з багаторічних злаків. Залежно від призначення, газони підрозділяють на: спортивні, спеціального призначення та декоративні (партерні, лучні, звичайні).

Газон універсальний

Підходить для садів і парків, бульварів і скверів, територій всередині житлових кварталів і промислових об'єктів. Відмітні особливості універсального газону це стійкість до механічних пошкоджень, міцність, декоративність. Має чудову виживаність у посушливу та спекотну погоду, ідеально пристосований до холодної зими. має глибокий, багатий колір, має занижену потреба до добрив.

Рулонный газон универсальный

Газон спортивний

Підходить для спортивних та ігрових майданчиків, футбольних полів, тенісних кортів, а також для майданчиків з підвищеним навантаженням. Щоб замовити укладання спортивного газону та інших типів покриття, телефонуйте за контактними номерами на сайті. 

Спортівній газон

Переваги рулонного газону

 • швидкий результат, озеленити ділянку можна за день, а не чекати, коли зійде насіння;
 • рівномірність посіву;
 • стійкий до посухи і дощів, так як газонна дернина не пошкоджується;
 • можливе улаштування з весни по осінь;
 • немає бур'янів і не вимагає прополки перші 2 роки;
 • високий ефект охолодження. У спекотний літній день температура трав'яного покриття на 5-8 ° С нижче температури відкритого ґрунту і на цілих 17 ° С нижче температури бетонного покриття або асфальту.

Озеленення проводиться з використанням сучасних західних технологій, і включає в себе наступні операції: підготовчі роботи, укладання газону і сервісне обслуговування.

Підготовка грунту під рулонний газон: послідовність робіт і рекомендації  

Кожен господар хоче, щоб його газон виглядав добре, швидко прижився і зберігав привабливий вигляд навіть восени. Цього можна досягти тільки правильною підготовкою грунту і суворим дотриманням технології на всіх етапах роботи. Фахівці компанії Будкомфорт-Дніпро гарантують хорошу приживлюваність газону будь-якого виду. Кілька слів про те, як ми готуємо ділянку до укладання газону. 

 • Стартовий етап - огляд території фахівцем. Як правило, ми виконуємо не тільки укладання газону, але і інші роботи по облаштуванню території. Тому виникає необхідність ретельного планування, розробки проектної документації, кошторису робіт.  
 • Коли всі деталі щодо термінів, вартості та змісту робіт узгоджені з замовником, ми приступаємо безпосередньо до підготовки території. Ми очищаємо ділянку від будівельного сміття, пнів, зайвих чагарників, порослі  та ін. 
 • Окремий етап роботи - позбавлення від бур'янів. Ці рослини можуть пробитися навіть через асфальтове покриття, а значить, з легкістю зіпсують газон. Ми використовуємо ефективні і безпечні для людини хімічні сполуки, які призводять до швидкому висиханню бур'янистих трав. Після цього зайву рослинність можна легко видалити з ділянки. 
 • Додавання родючого ґрунту. Якщо земля на ділянці глиниста, газон буде погано приживатися. На щастя, це легко виправити. Ми виконаємо досипання родючого ґрунту, щоб забезпечити швидку приживлюваність, рівний і активний ріст трави. 
 • Додавання піску для дренажного ефекту. Газону шкодить надмірна вологість. Наші фахівці агрономи додають суворо розраховане кількість піску в завезений грунт, щоб забезпечити хороший дренаж.
 • Проектування і встановлення систем поливу. До того, як стелити газон вибраного типу (для саду, паркової зони, футбольного поля та ін) ми встановлюємо систему поливу. Вона забезпечить рівномірне зволоження ділянки, без участі людини, т. до процедура поливу шланги займає багато сил і часу.

Коли система поливу змонтована і протестована ми розпушуэмо і рівномірно розподіляємо ґрунтовий шар, щоб забезпечити водовідведення і циркуляцію корисних речовин у ґрунті. 

Роботи з укладання рулонного газону включають

 • укладання рулонів на ділянці;
 • прикочування газону катком.

Таким чином, крім нового ландшафту, ви отримуєте повністю готовий продукт і повний спектр рекомендацій по його застосуванню та обслуговуванню.

Догляд за газоном

Правильний догляд - стрижка та прочісування, полив, підживлення і прополка -  позначається на зовнішньому вигляді газону. Але головний результат догляду, який з'являється не відразу, полягає в тому, щоб допомогти траві зміцніти.

Замовити рулонний газон з укладанням від Будкомфорт-Дніпро

Компанія ТОВ "Будкомфорт-Дніпро" пропонує рулонний газон на продаж і виконує його укладання. Ми гарантуємо, що на вашій ділянці буде рівне, довговічне трав'яне покриття. Цього можна досягти лише за кілька днів. Для порівняння, про класичних англійських газонах кажуть, що їх потрібно створювати і підтримувати десятиліттями. 

Наші фахівці допоможуть підібрати і купити газон в роздріб і оптом за самою вигідною ціною за квадратний метр. Рекомендуємо замовити саме газон з укладанням під ключ. Так ви зекономите сили і час для інших справ, гарантовано отримаєте результат робіт, який буде радувати вас і гостей. 

Часто разом з укладанням / пристроєм газонів, замовляють тротуарну плитку системи водовідведення які компанія ТОВ "Будкомфорт-Дніпро" виробляє та реалізує на території р. Дніпро і області.

 

Потрібна консультація фахівців?

Нашими послугами користуються підрядні організації та приватні особи.