Бажаєте, щоб територія біля будинку виглядала красиво і респектабельно? Не так давно при впорядкуванні дворів стали використовуватися рулонні газони. Красиві ділянки з рясним трав'яним покровом яскраво-зеленого кольору знайшли неймовірну популярність і стали основою сучасного ландшафтного дизайну. ТОВ "Будкомфорт-Дніпро"  пропонує недорого купити невибагливий в догляді рулонний газон, виращеннийіз кращого насіння і відповідний для будь-якої території. Ми якісно виконаємо озеленення всіх видів ділянок. Вартість рулонного газону залежить від його якостей і призначення.

Особливий метод в ландшафтному будівництві

Хочете привести в порядок клаптик садової землі, упорядкувати міський парк або спортивний майданчик? Універсальний рулонний газон, вирощений на протязі декількох років в спеціальному розпліднику, дозволить візуально розширити межі ділянки, а також надати йому охайний і доглянутий вигляд.

ТОВ "Будкомфорт-Дніпро" пропонує купити різні види рулонних газонів:

Універсальний- здатний витримувати серйозні навантаження, невибагливий в догляді.
Спортивний - має підвищену стійкість проти витоптування, поєднує в собі кілька видів газонних трав
Тіньовитривалий - розміщується на тінистих ділянках.

Рулонний газон - це найперспективніший і швидкий спосіб створити красу на земельній ділянці. «Зелений килим» допоможе сформувати сприятливий мікроклімат і очистить повітря від домішок пилу, газів і важких металів. Майданчик з акуратно висадженої травою стане ідеальним місцем для відпочинку і дитячих ігор. Компанією "Будкомфорт-Дніпро"  здійснюється не тільки продаж і укладання рулонних газонів, але і надаються різні послуги. Наші ціни цілком доступні для широкого кола клієнтів.

Зробіть сад улюбленим місцем для відпочинку

Хочете, щоб непримітний ділянку перетворився в гарний, радує своєю пишністю газон? Наші фахівці допоможуть створити привабливий ландшафт. Рулонні газони можна класти, починаючи з ранньої весни і до пізньої осені. Застосувавши індивідуальний підхід до кожного клієнта, ми якісно і оперативно виконаємо необхідні роботи. Пропонована нами трава в рулонах не потребує спеціального догляду і має особливість приживатися в будь-яких умовах.

Бажаєте щодня споглядати мальовничу галявину біля будинку? Зв'яжіться з нами, і ми за мінімальну кількість часу доставимо траву в рулонах і акуратно укладемо її. Уже через кілька днів ви зможете насолоджуватися дивовижним видом з вікна свого будинку. Ценарулонного газону залежить від його виду, а вартість работиот обсягів, місця розташування об'ектаі індивідуальних побажань клієнта.

Пристрій і укладання газону в м. Дніпро швидким і сучасним способом компанією "Будкомфорт-Дніпро". Якісне озеленення і благоустрій всіх видів територій "під ключ". Швидко і якісно ви отримаєте упорядковане приватне володіння, спортивний і дитячий майданчик, стадіон, озеленити зовнішню частину офісних площ, готелів, будинків відпочинку, оформите важкодоступну територію, схили і т. д. Для консультацій, звертайтесь за телефонами: (056) 373-25 -74; (067) 623-23-23

Газон - штучний дерновий покрив з багатолітніх злаків. Залежно від призначення, газони підрозділяють на: спортивні, спеціального призначення і декоративні (партерні, лугові, звичайні).

Газон універсальний (підходить для садів і парків, бульварів і скверів, територій всередині житлових кварталів і промислових об'єктів. Відмінні риси універсального газону це стійкість до механічних пошкоджень, довговічність, декоративність. Має чудову виживання в посушливу і жарку погоду, ідеально пристосований до холодної зими. має глибокий, багатий колір, має занижену потреба до добрив).

Ціна 70 грн / м2

 

Газон спортивний (підходить для спортивних та ігрових майданчиків, футбольних полів, тенісних кортів, а також для майданчиків з підвищеним навантаженням). 

Ціна 80 грн / м2

Переваги рулонного газону:

швидкий результат, озеленити ділянку можна буквально за день, а не чекати коли зійдуть насіння;

висока вироблення кисню;

рівномірність посіву;

стійкий до посухи і дощів, так як газонна дернина не пошкоджується;

можливо пристрій з весни по осінь;

немає бур'янів і не вимагає прополки перші 2 роки;

високий ефект охолодження. У спекотний літній день температура трав'яного покриття на 5-8 ° С нижче температури відкритого грунту і на цілих 17 ° С нижча за температуру бетонного покриття або асфальту.

Озеленення проводиться з використанням сучасних західних технологій, і включає в себе наступні операції: підготовчі роботи, укладання газону і сервісне обслуговування.

Підготовчі роботи - це:

очищення ділянки від будівельного сміття, каміння і старої трави;

обробка ділянки від бур'янів (механічна або хімічна);

при необхідності внесення добрив в грунт;

культивація ділянки і при необхідності видалення зайвого грунту;

вирівнювання поверхні ділянки;

пристрій дренажу або ухилу для поверхневого стоку вод;

планування грунту;

трамбування поверхні ділянки;

остаточна планування поверхні ґрунту ділянки;

Роботи з укладання рулонного газону включають:

укладку рулонів на ділянці;

накочення газону катком.

Таким чином, крім перетвореного ландшафту, ви отримуєте повністю готовий продукт і повний спектр рекомендацій щодо його застосування та обслуговування.

Догляд за газоном:

     Правильний догляд - стрижка, полив, підживлення і прополка - негайно позначається на зовнішньому вигляді газону. Але головний результат догляду, який з'являється не відразу, полягає в тому, щоб допомогти траві зміцніти, і тоді незваним гостям - бур'янам, моху і деяким хворобам буде важче на ньому влаштуватися.

Часто разом з укладанням / пристроєм газонів, замовляють тротуарну плитку системи водовідведення які компанія "Будкомфорт-Дніпро" також виробляє і реалізує на території м. Дніпро і області.

 

 

Потрібна консультація фахівців?

Нашими послугами користуються підрядні організації та приватні особи.