Облаштування пішохідних доріжок, зон поряд з альтанками і водоймами вимагає серйозної підготовки. Продуманий дизайн-проект укладання тротуарної плитки включає основні параметри робіт, візуальне уявлення результату.

Розкладка тротуарної плитки. Що потрібно враховувати і планувати заздалегідь?

Дизайн тротуарної плитки у дворі перед будинком в громадських і паркових зонах це не тільки питання естетики. Це ще й складна інженерна задача. Щоб покладена плитка служила довго, в проекті потрібно враховувати кілька факторів:

  • природні особливості, планування і площа ділянки (часто виникає необхідність виконати профілювання території);
  • необхідність облаштувати пішохідні доріжки та майданчики перед будинком;
  • існуючі на ділянці зелені насадження і рослини, які планується посадити;
  • архітектурний стиль і колірна гамма будівель на ділянці (ми підбираємо матеріали так, щоб доріжки і вимощені майданчики гармоніювали з іншими елементами архітектури);
  • необхідність облаштувати місця для барбекю на ділянці;
  • необхідність у відведенні дощової води (на ділянці не повинно бути калюж, скупчення вологи шкодить покриттю і зменшує його термін експлуатації);
  • інші особливі умови експлуатації.
Дизайн проект укладання тротуарної плитки
Тротуарна плитка дизайн проект двору

Компанія Будкомфорт виконує проекти укладання плитки та облаштування території і проводить повний цикл будівельних робіт.

 

Як ми працюємо?

Як замовити дизайн-проект і укладання тротуарної плитки на ділянці? Зв'яжіться з нами по телефону або через e-mail, щоб обговорити проект. Наш менеджер уточнить деталі завдання і погоджує час для виїзду інженерів на об'єкт.

Після детального огляду території, необхідних замірів на місцевості ми приступимо до підготовки проектної документації. Наступний етап - візуальна презентація проекту замовнику. Коли ціна робіт і всі деталі узгоджені, ми підписуємо договір і приступаємо до роботи. В ході робіт ми повнисттю дотримуємося всіх прописаних у проекті параметрів. Дотримання технологій гарантує, що клієнт отримає довговічний, зручний і естетичний об'єкт.

У заявлені терміни наші фахівці здають замовнику готовий об'єкт і підписують документи, що залишилися.

Дивіться приклади виконаних робіт на нашому сайті, телефонуйте, щоб отримати консультацію щодо послуг і замовити дизайн-проект. Будкомфорт створює комфортний простір для життя, роботи, відпочинку.

Приклади реалізованих проектів:

Дизайн тротуарної плитки
Дизайн укладання тротуарної плитки

 

Дизайн тротуарної плитки у дворі
Тротуарна плитка у ландшафтному дизайні

 

Тротуарна плитка дизайн
Дизайн доріжок з тротуарної плитки
Потрібна консультація фахівців?

Нашими послугами користуються підрядні організації та приватні особи.