Тротуарна плитка - ТОВ "Будкомфорт - Дніпро"

Що об'єднує господарів офісів, приватних будинків, дачних ділянок? Відповідь: то, що їм рано чи пізно доведеться облагороджувати територію навколо своїх володінь. І не останнє місце в цьому процесі займе тротуарна плитка. Цей елемент без перебільшення є «обличчям» території.

 

Але купити тротуарну плитку в м Дніпро - півсправи. Важливо, щоб вона володіла не тільки високоестетичних зовнішнім виглядом, але і якістю, визначальним довговічність. Оптимальне рішення питання - звернутися до компанії, в діяльності якої не тільки продаж, але і виробництво тротуарної плитки. Чому так? Тому що товар безпосередньо від виробника завжди пропонується купити за нижчою ціною, ніж у ритейлерів або на ринку. Крім того, ви завжди отримуєте гарантію якості. І така компанія в Дніпрі є - це ми.

Нашими послугами користуються підрядні організації і приватні особи. Назва - ТОВ "Будкомфорт-Дніпро"- ми вибрали не для краси, а щоб повністю відповідати йому. І судячи зі зростання клієнтської бази, нам це відмінно вдається.

Ми пропонуємо широкий сервіс. У спектр послуг входять:

Продаж тротуарної плитки;
Укладання тротуарної плитки в Дніпропетровську і області;
Продаж бордюрів: бордюр дорожній, бордюр тротуарний;
Продаж і установка лінійного водовідведення;
Ландшафтний дизайн і озеленення ділянок;
Продаж і доставка елементів благоустрою;
Демонтаж будівель і споруд;
Спіл дерев, корчування пнів, вирубка чагарників;
Послуги будівельної техніки.

Основа нашого асортименту - тротуарна плитка в місті Дніпро і по всій Україні. Це найпростіший спосіб реалізувати архітектурні рішення. Іноді досить купити тротуарну плитку, щоб самим зробити її укладку. Багато людей з відповідними навичками так і надходять, але при необхідності фахівці «Стройкомфорт» готові допомогти.

Ми представляємо безліч різновидів тротуарної плитки в м Дніпро, виходячи з технології виробництва. Перш за все, вібропресовану і вібролиту. До першого типу відносяться «Цеглинка», «Старе місто», «Альпійська бруківка», «Ромб» та інші популярні лінійки, без перебільшення стали класикою. Якщо вас цікавить тротуарна плитка вібролітая, зверніть увагу на пропозиції:

«Брук»;
«Шагрень»;
«Брукхаус»;
«Антик»;
«Катерининський камінь» та інші.

Вібролиття і вібропресована - найбільш затребувані види плитки на ринку. Але ТОВ "Будкомфорт-Дніпро", як виробник тротуарної плитки в м Дніпро, намагається врахувати всі запити. У нашому каталозі ви зустрінете такий вид продукції, як гумова тротуарна плитка - її відрізняє ціна, «лояльна» до будь-якого бюджету. При цьому проводиться вона з застосуванням інноваційних технологій. Завдяки їм виріб демонструє безпрецедентну зносостійкість і довговічність.

Якщо ви роздумуєте про те, яким чином вимостити територію, прилеглу до офісу, або дворик приватного будинку, зупиніть свій вибір на бетонно-декоративної тротуарної плитки на основі граніту. Її відрізняє:

Екологічність.
Міцність.
Термостійкість.
Зносостійкість.

Ціни на пропоновану нашою компанією тротуарну плитку в м Дніпро залежать від складності виготовлення і застосовуваного матеріалу.

Виробництво плитки тротуарної не єдина галузь, освоєна нашою компанією в м Дніпро. В каталог товарів входять бордюри. Вони бувають дорожні та тротуарні, за аналогією з плиткою, поділяються на вібролітой і вібропресовані. Крім того, у нас ви придбаєте складові ефективних систем водовідливу: решітки, лотки, дощоприймачі і уловлювач піску, елементи вуличної каналізації. У ТОВ "Будкомфорт-Дніпро" завжди є можливість купити лавочки, урни для сміття, вуличні ліхтарі, вазони для декоративних насаджень.

З асортиментом і спектром послуг компанія «Будкомфорт-Дніпро» корисна всім. Перетворимо дачу і двір, у нас є що запропонувати комунальним і комерційним організаціям. Вартість тротуарної плитки та інших матеріалів, які пропонуємо купити, звичайно ж, варіюється з урахуванням ряду факторів. Але від нас, як від виробника, ви завжди отримуєте сертифікований товар, незалежно від того, яка на нього ціна.

ТОВ "Будкомфорт-Дніпро" - надійний помічник в облаштуванні території. Ми одна з найкращих компаній м.Дніпро, що освоїли дану галузь. На сайті є рубрика, презентує наші роботи: доріжки на основі тротуарної плитки, бруківки, садово-паркові елементи і багато іншого, навіть демонтаж. Задавайте запитання за телефонами, зв'язуйтеся по електронній пошті. Офіс ТОВ "будкомфорт-Дніпро" в м. Дніпрі знаходиться за адресою: вулиця Будівельників, 25. Приїжджайте, робіть замовлення. А ми, в свою чергу, проконсультуємо, доставимо матеріал, швидко виконаємо будь-які заявлені роботи.

Потрібна консультація фахівців?

Нашими послугами користуються підрядні організації та приватні особи.